השוואת מחירים לאביזרים למחשבים ניידים
השוואת מחירים לאביזרים למחשבים ניידים
המחשב הפך לחלק נכבד מאד בחיינו ומשמש אותנו באופן יום יומי למגוון פעולות ניתן למצוא אותו בכל מקום בו תהיו, החל ממשרדי ממשלה ועד למחשב הביתי שלכם. קיימים מגוון רחב של סוגי מחשבים, אך העיקריים שבהם מחשב נייח, מחשב שלא ניתן להתנייד אתו ממקום למקום, ומחשב נייד, מחשב שניתן להתנייד אתו ממקום למקום. מחשב הוא אמנם שימושי מאד, אך הוא מתקלקל לעיתים קרובות במיוחד. המחשב הנייד הינו שימושי מאד לשימוש ביתי וליציאה החוצה, ולכן רבים משתמשים בו. בנוסף המחשב כולל מגוון רחב של אביזרים שמתקלקלים במהירות כמו: מטענים, סוללות. מסכים, מקלדות, ועוד.  במידה ואחד האביזרים שלכם התקלקל, איך תדעו לזהות אותו? ואיך תדעו כמה הוא אמור לעלות? בשביל זה ישנה חשיבות רבה להשוואת מחירים כדי שתוכלו לקנות את האביזר הכי טוב במחיר הכי זול.
אלו אביזרים קיימים למחשבים ניידים?
  • מטענים
המטען הינו אביזר חשוב ביותר למחשב נייד, מטען הינו בעצם שנאי שמווסת את המתח המתאים למחשב שלכם, כדי להטעינו. המטען הינו חוט שבקצותיו תקע והוא משמש לחיבור המחשב הנייד לנקודת חשמל, ולהטענתו בחשמל, ובכך לאפשר את הפעלת המחשב באופן רציף. ישנה חשיבות רבה למטענים מקוריים, מטען שאינו מקורי הוא בדרך אינו אמין ויכול לגרום לתופעות של נזק למחשב או פשוט לא לבצע את תפקידו. בלפטופ ישראל מחזיקים מלאי לא מוגבל, של מטענים מקוריים, לכל סוגי המחשבים הקיימים.
   בחנות שלנו קיימים מגוון מטענים למחשבים שונים להלן דוגמאות:
  • מטען למחשב נייד של סוני, עולה 189 שקלים בעוד בחנויות אחרות מחירו המקורי הוא 350 שקלים
  • מטען למחשב נייד של HP עולה 190 שקלים
 
  • סוללות
סוללה למחשב נייד היא החלק הכי חשוב והקריטי ביותר במחשב שלכם. אם הסוללה לא תפעל כמו שצריך. המחשב לא יהיה נייד אלא תמיד תצרכו להיות ליד שקע חשמל דבר שיפגע להם בהנאה מהמחשב, והניידות. לכן חשוב להחליף את סוללת המחשב, רק בסוללה מקורית בלפטופ ישראל מחזיקים מגוון רחב של סוללות מקוריות לכל המחשבים הניידים.
 
  • מחירים לדוגמא
         סוללה למחשב נייד של dell  תעלה 290
מקלדות
מקלדת הינה חשובה מאד להפעלת המחשב הנייד ונוטה להתקלקל במהירות לכן יש להחליפה לעיתים קרובות. בחנות שלנו קיימים מגוון רחב ביותר של מקלדות לכל סוגי המחשבים הניידים.
מחירים לדוגמא :
מקלדת של סמסונג עולה 190 שקלים
אם כך ניתן לומר כי קיימים מגוון רחב של אביזרים למחשב נייד ויש לבחור אותם בתבונה רבה. יש הבדלים רבים במחירים מחנות לחנות ולצורך כך יש לבצע סקר שוק ביצוע סקר שוק  נעשה על ידי השוואת מחירים. את השוואת המחירים  ניתן לבצע במגוון אתרים רבים  המיועדים לכך. להשוואת מחירים באתר צ'ק איט לחצו כאן
​​​​​​​
דף הבית טלפוןwazeפייסבוק